Ota yhteyttä

Vaihde ja asiakaspalvelu:
Puhelin: +358 10 2922 600
Sähköposti: mail@enter.fi
Myyntipalvelu: sales@enter.fi

Päivystys ja tekninen palvelu:
Puhelin: +358 10 2922 601
Sähköposti: service@enter.fi

Osoitteet:
Postiosoite: PL 303, 20101 TURKU, FINLAND
Käyntiosoite Turussa: Satamakatu 22, 20100 TURKU
Käyntiosoite Espoossa: Tekniikantie 14, 02110 ESPOO

Lähetä meille viesti

    Yhteystiedot

    Jani Ruohonen | Sales and Marketing Director
    +358 40 711 4509 | jani.ruohonen@enter.fi

    Miikka Kivimäki | Account Manager
    +358 40 779 9607 | miikka.kivimaki@enter.fi

    Jarkko Lehti | Account Manager
    +358 40 711 4505 | jarkko.lehti@enter.fi

    Mikael Sangder | Account Manager
    +358 40 757 5347 | mikael.sangder@enter.fi

    Timo-Pekka Vuojärvi | Solution Manager
    +358 40 711 4504 | timo-pekka.vuojarvi@enter.fi

    Juha-Pekka Vainio | Solution Manager
    +358 40 717 7685 | juha-pekka.vainio@enter.fi

    Pyry Siirto | Marketing Manager
    +358 40 711 4501 | pyry.siirto@enter.fi

    Jouko Laine | Infrastructure Consultant
    +358 40 711 4511 | jouko.laine@enter.fi

    Henri Liimula | Infrastructure Consultant
    +358 40 565 3333 | henri.liimula@enter.fi

    Marko Franken | Infrastructure Consultant
    +358 50 2553 | marko.franken@enter.fi

    Per Vaihinen | Infrastructure Consultant
    +358 40 711 4508 | per.vaihinen@enter.fi

    Sami Mäkelä | Infrastructure Consultant
    +358 40 711 4518 | sami.makela@enter.fi

    Jere Virta | Infrastructure Consultant
    +358 40 711 4510 | jere.virta@enter.fi

    Ville Auvinen | System Specialist
    +358 40 779 9605 | ville.auvinen@enter.fi

    Jussi Vahtera | System Specialist
    +358 50 471 8600 | jussi.vahtera@enter.fi

    Miikka Aaltonen | System Specialist
    +358 50 475 7900 | miikka.aaltonen@enter.fi

    Jari Happo | Infrastructure Consultant
    +358 40 844 3993 | jari.happo@enter.fi

    Timo Silander | Service Technician
    +358 40 711 4603 | timo.silander@enter.fi

    Jani Saarinen | Managing Director
    +358 40 538 3760 | jani.saarinen@enter.fi

    Juha Auvinen | CTO | Technology Director
    +358 40 779 9602 | juha.auvinen@enter.fi

    Janne Pohjala | CSO | Chief Strategy Officer
    +358 500 557 486 | janne.pohjala@enter.fi

    Jenni Palosaari | Controller
    +358 40 779 9603 | jenni.palosaari@enter.fi

    Samuel Lindholm | Financial Specialist
    +358 40 711 4503 | samuel.lindholm@enter.fi

    Pauliina Palkén | Sales Operation Coordinator
    +358 40 779 9608 | pauliina.palken@enter.fi

    Erkka Samsten | Principal Infrastructure Consultant
    +358 40 779 9604 | erkka.samsten@enter.fi

    Jukka Savolainen | Infrastructure Consultant
    +358 40 779 9609 | jukka.savolainen@enter.fi

    Janne Nikkola | Infrastructure Consultant, Service Manager
    +358 40 538 3780 | janne.nikkola@enter.fi

    Ari-Heikki Kulmala | Infrastructure Consultant
    +358 40 711 4507 | ari-heikki.kulmala@enter.fi

    Harri Hakala | System Specialist, Service
    +358 10 2922 601 | harri.hakala@enter.fi

    Juha Lehtinen | Infrastructure Consultant
    +358 40 711 4516 | juha.lehtinen@enter.fi

    Jesse Mertanen | Infrastructure Consultant
    +358 40 779 9606 | jesse.mertanen@enter.fi

    Jani Suma | Infrastructure Consultant
    +358 40 779 9601 | jani.suma@enter.fi

    Santeri Rounas | System Specialist
    +358 40 711 4512 | santeri.rounas@enter.fi

    Ville Hietarinta | Infrastructure Consultant
    +358 40 833 7443 | ville.hietarinta@enter.fi

    Pyry Nordström | Service Technician
    +358 40 711 4601 | pyry.nordstrom@enter.fi

    Sakari Tammelund | Service Technician
    +358 40 711 4602| sakari.tammelund@enter.fi