Ota yhteyttä

Vaihde ja asiakaspalvelu:
Puhelin: +358 10 2922 600
Sähköposti: mail@enter.fi

Päivystys ja tekninen palvelu:
Puhelin: +358 10 2922 601
Sähköposti: service@enter.fi

Osoitteet:
Postiosoite: PL 303, 20101 TURKU, FINLAND
Käyntiosoite Turussa: Satamakatu 22, 20100 TURKU
Käyntiosoite Espoossa: Keilaranta 1, 02150 ESPOO

Lähetä meille viesti

Yhteystiedot

Jani Ruohonen | Sales and Marketing Director
+358 40 711 4509 | jani.ruohonen@enter.fi

Miikka Kivimäki | Account Manager
+358 40 779 9607 | miikka.kivimaki@enter.fi

Jarkko Lehti | Account Manager
+358 40 711 4505 | jarkko.lehti@enter.fi

Timo-Pekka Vuojärvi | Solution Manager
+358 40 711 4504 | timo-pekka.vuojarvi@enter.fi

Markus Ikonen | Solution Manager
+358 40 716 5669 | markus.ikonen@enter.fi

Juha-Pekka Vainio | Solution Manager
+358 40 717 7685 | juha-pekka.vainio@enter.fi

Pyry Siirto | Marketing Manager
+358 40 711 4501 | pyry.siirto@enter.fi

Jouko Laine | System Specialist
+358 40 711 4511 | jouko.laine@enter.fi

Henri Liimula | Infrastructure Consultant
+358 40 565 3333 | henri.liimula@enter.fi

Marko Franken | Infrastructure Consultant
+358 50 2553 | marko.franken@enter.fi

Per Vaihinen | Infrastructure Consultant
+358 40 711 4508 | per.vaihinen@enter.fi

Sami Mäkelä | System Specialist
+358 40 711 4518 | sami.makela@enter.fi

Jere Virta | Infrastructure Consultant
+358 40 711 4510 | jere.virta@enter.fi

Jani Saarinen | Managing Director
+358 40 538 3760 | jani.saarinen@enter.fi

Juha Auvinen | CTO | Technology Director
+358 40 779 9602 | juha.auvinen@enter.fi

Janne Pohjala | CSO | Chief Strategy Officer
+358 500 557 486 | janne.pohjala@enter.fi

Jenni Palosaari | Controller
+358 40 779 9603 | jenni.palosaari@enter.fi

Samuel Lindholm | Assistant Controller
+358 40 711 4503 | samuel.lindholm@enter.fi

Erkka Samsten | Principal Infrastructure Consultant
+358 40 779 9604 | erkka.samsten@enter.fi

Jukka Savolainen | Infrastructure Consultant
+358 40 779 9609 | jukka.savolainen@enter.fi

Jesse Rantala | Infrastructure Consultant
+358 40 779 9608 | jesse.rantala@enter.fi

Janne Nikkola | Infrastructure Consultant, Service Manager
+358 40 538 3780 | janne.nikkola@enter.fi

Ari-Heikki Kulmala | Infrastructure Consultant
+358 40 711 4507 | ari-heikki.kulmala@enter.fi

Harri Hakala | System Specialist, Service
+358 10 2922 601 | harri.hakala@enter.fi

Juha Lehtinen | Infrastructure Consultant
+358 40 711 4516 | juha.lehtinen@enter.fi